Wonder Woman (2017) Lektor PL

Wonder Woman (2017) Lektor PL

Opis filmu

Zanim Wonder Woman stała się tym kim jest, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niezwyciężoną wojowniczkę. Diana wychowała się na pewnej odległej wyspie. Pewnego razu dochodzi do katastrofy samolotu, a ocalały z niej pilot opowiada jej o konflikcie, który ogarnia pomału cały świat. Diana pomału sukcesywnie odkrywa moce, które w niej drzemią. Moce, które ma zamiar wykorzystać w walce u boku ludzi w wojnie ostatecznej.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Wonder Woman (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
2:21:18

Player 2

Play
0:00:00
2:21:18

Wonder Woman (2017) Lektor PL

Recenzja

Wiele mówi się, że najnowsza produkcja studia DC Comics jest najlepszą, która do tej pory ujrzała światło dzienne. W sumie nie było to nic niezwykłego, bo inne produkcje są najzwyczajniej w świecie, marne. Na ogromny szacunek na pewno zasługuje tutaj genialna gra aktorska Gal Gadot, która wcieliła się w tytułową piękną i świetną Wonder Woman. Za każdym razem, gdy pojawia się na ekranie, jest na co popatrzeć.

Wonder Woman ogląda się na prawdę nieźle. Dłużących się w nieskończoność scen, raczej nie uświadczymy tutaj, więc nie ma mowy o znudzeniu prawie dwugodzinnym seansem. W filmie nie zabrakło również typowych komiksowych błędów filmowych, które sprawiły, że całość jest bez jakiegoś większego polotu i taka nijaka. Brakuje tutaj na pewno jakiegoś złego czarnego charakteru. Osobnik taki powinien być odzwierciedleniem zła i powinien trzymać wszystko w ryzach. Tak na prawdę to przez cały film Wonder Woman walczy jakby z wiatrakami. Wszystko to wygląda jak żeński odpowiednik Kapitana Ameryki, ale to jednak płeć przeciwna jest o wiele lepsza od wspomnianego Kapitana. Film jako hit na lato, powinien w zupełności się sprawdzić. Wszelkie jakieś większe zachwyty nad tą produkcją, są na pewno przesadzone. Film jest mocno średni i raczej postrzegany przez nas jako dobry kawałek rozrywki ze studia DC Comics, bez większej i znaczącej sceny po napisach końcowych.

3 odpowiedzi do Wonder Woman (2017) Lektor PL

  • Ecik  :

    Kapitalny film jak dla mnie!

  • Marcin  :

    Śliczniutka Gal Gadot. Przyjemnie się ją oglądało 🙂

  • Krzysiek  :

    Bardzo dobra wersja z lektorem jak na kilka dni po premierze, dzięki!

Zostaw odpowiedź