W starym, dobrym stylu (2017) Lektor PL

W starym, dobrym stylu (2017) Lektor PL

Opis filmu

Trzech najlepszych przyjaciół – Willie Davis (Morgan Freeman), Joe Harding (Michael Caine) i Albert Garner (Alan Arkin) postanowili skończyć ze spokojnym życiem emeryta i zejść ze ścieżki prawości, gdy dowiadują się, że ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Pewnego dnia napadają na ten sam bank, który postanowił ich okraść. Mężczyźni decydują się ten krok, bo nie chcą być ciężarem dla swoich bliskich.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

W starym, dobrym stylu (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:36:14

Player 2

Play
0:00:00
1:36:14

W starym, dobrym stylu (2017) Lektor PL

Recenzja

W starym, dobrym stylu” oprócz świetnego scenariusza, za który odpowiedzialny był Theodore Melfi, film posiada także genialną gwiazdorską obsadę aktorską. Tutaj znajduje się między innymi: Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin. Warto również wspomnieć, że drugi plan też wypada całkiem nieźle. Mam tu na myśli Christophera Lloyda, który wcielił się w rolę Miltona.

Scena napadu została również zrealizowana po prostu po mistrzowsku. Nie zobaczymy tutaj jakiejś akcji w zastraszającym tempie ze względu na wiek naszych bohaterów, ale i tak trzyma ona w napięciu do samego końca, a widzowie trzymają mocno kciuki za naszych bohaterów. Niby kradzież nie popada, ale gdy ubierzemy ją w odpowiedni motyw, to nawet można przymróżyć na nią oko. W filmie zobaczymy także odniesienia do pewnej afery, która dotyczyła pożyczek oferowanych przez różne banki na lichwiarskich i podejrzanych zasadach. W tym wypadku ktoś za wszelką cenę postanowił odebrać to, co mu się prawnie należało i ani centa więcej. Jeśli szukacie na prawdę lekkiej komedii na te bardzo upalne wieczory, to będzie to film idealnie spełniający wasze oczekiwania.

W starym dobrym stylu (2017) Lektor PL, W starym dobrym stylu bez limitu, W starym dobrym stylu bez rejestracji, W starym dobrym stylu cały film, W starym dobrym stylu cda, W starym dobrym stylu chomikuj, W starym dobrym stylu download, W starym dobrym stylu gdzie oglądać, W starym dobrym stylu napisy pl, W starym dobrym stylu online, W starym dobrym stylu pobierz, W starym dobrym stylu torrent, W starym dobrym stylu za darmo, W starym dobrym stylu zalukaj.

Zostaw odpowiedź