Transformers: Ostatni Rycerz (2017) Lektor PL

Transformers: Ostatni Rycerz (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Transformers: The Last Knight

Czas trwania: 148 minut

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

W „Transformers: Ostatni Rycerz” ludzie i transformery toczą ze sobą wojnę. Optimus Prime odszedł, a klucz do ocalenia przyszłości znajduje się zakopany gdzieś w odległej przeszłości. Losy ludzkości spoczywają na barkach nieoczywistych sojuszników, którymi okazali się być: Cade’a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee oraz brytyjski lord (sir Anthony Hopkins) i oksfordzka profesorka (Laura Haddock).

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Transformers: Ostatni Rycerz (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
2:28:46

Player 2

Play
0:00:00
2:28:46

Recenzja

Po filmach z tej serii oczekujemy jedynie dobrego kina akcji w ciągu dwugodzinnego seansu. Niestety, ale „Transformers: Ostatni Rycerz” nie spełnia nawet minimalnych wymagań. Błędów w tym filmie można naliczyć tyle, że nawet nie wiadomo od którego by tu zacząć wyliczankę. Już na samym początku oglądamy bitwę w ogóle wyrwaną nie wiadomo skąd, która toczy się kilkanaście wieków temu. Od razu można domyślić się, że w tej części filmu dominował będzie chaos, brak ładu i składu i jakiejkolwie logiki. Zostały one natomiast zastąpione fantastyczną oprawą wizualną filmu i chyba na tym najbardziej się skupiono.

Jednym z największych błędów filmu jest na pewno brak sensownego scenariusza i chronologicznych wydarzeń. Nagle spotykają się ze sobą: potomkowie Merlina, złowieszcza bogini Transformersów, zbliżającą się zagładę świata, ludzie polujący na wielkie roboty, a nawet wątek romantyczny bez żadnego napięcia między postaciami. Wygląda to tak jak by ktoś znalazł dwie lub trzy historie i próbował połączyć je w jedną całość. Wiele akcji nie ma tutaj nawet najmniejszych podstaw. Wygląda to tak jakby twórcy nagle wpadali na pomysł: „dodajmy jeszcze to, będzie fajnie”. Wcale tak nie jest, a nawet wychodzi dennie, chaotycznie i uwidocznia jedynie dziury fabularne.

Jak byśmy to wszystko podsumowali? Wygląda to tak, że producenci nagle wpadli na pomysł, że upchną do scenariusza tej części wszystko, co podoba się widzom, wywalą sceny bez szybkiej akcji, a potem wytną jeszcze kilka scen, żby dodać więcej efektów specjalnych. Film idealnie potwierdza to, że komputerowe efekty specjalnie skierowały kino zupełnie w złą stronę.

Transformers: Ostatni Rycerz (2017) Lektor PL, Transformers: Ostatni Rycerz bez limitu, Transformers: Ostatni Rycerz bez rejestracji, Transformers: Ostatni Rycerz cały film, Transformers: Ostatni Rycerz cda, Transformers: Ostatni Rycerz chomikuj, Transformers: Ostatni Rycerz film online pl, Transformers: Ostatni Rycerz gdzie oglądać, Transformers: Ostatni Rycerz napisy pl, Transformers: Ostatni Rycerz online, Transformers: Ostatni Rycerz torrent, Transformers: Ostatni Rycerz za darmo, Transformers: Ostatni Rycerz zalukaj

Zostaw odpowiedź