To (2017) Lektor PL

To (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: It

Czas trwania: 135 minut

Gatunek: Horror

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Data premiery w Polsce: 8 września 2017

Opis filmu

Od pewnego czasu w mieście Derry w stanie Maine, zaczynają znikać dzieci. Grupa dzieciaków będzie musiała stanąć naprzeciw swoich największych lęków. Jednym z nich będzie klaun o imieniu Pennywise, który znany jest morderca uwielbiający zadawać straszliwy ból. Film jest ekranizacją powieści Stephena Kinga o tym samym tytule, który od kilkudziesięciu lat straszy swoich czytelników.

To (2017) Lektor PL

To (2017) Lektor PL

To (2017) Lektor PL

To [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

„To” jest ekranizacją popularnej powieści Stephena Kinga. Już sam jego tytuł jest wręcz idealnie pasujący do tego gatunku filmowego. Autor wykorzystuje tutaj jeden ze swoich ulubionych, a zarazem chwytliwych motywów: zagrożone dzieci. Jeśli pominiemy niektóre bardzo schematyczne rozwiązania, to otrzymujemy produkcję na bardzo dobrym poziomie. Wtedy film staje się wcale nie najgorszym, ani rozrywkowym „straszakiem”. Bardziej przeraża nieopanowana i przerażona psychika niż wyskakujące zza rogu, demony. Pennywise wchodzi do umysłów we wczesnym dzieciństwie i dorasta razem z nimi. On przez cały czas od samego początku żywi się naszym lękiem. Skąd zatem wziąć taką prawdę, żeby przestać go karmić i pokonać raz na zawsze? Taka mała ciekawostka. Klaun Pennywise u Stephena Kinga powraca co 27 lat. Pierwszy raz na małym ekranie pojawił się w 1990 roku. Ponownie zobaczyliśmy go w 2017 roku, powrócił zatem po 27 latach.

Tagi: To (2017) Lektor PL, To bez limitu, To cały film, To cda, To chomikuj, To film online pl, To gdzie oglądać, To napisy pl, To online, To torrent, To zalukaj.

Zostaw odpowiedź