Szybcy i wściekli 8 (2017) Lektor PL

Szybcy i wściekli 8 (2017) Lektor PL

Opis filmu

Dom (Vin Diesel) i Letty (Michelle Rodriguez) cieszą się swym miesiącem miodowym, a Brian i Mia definitywnie wycofali się z takiego życia. Pozostałym członkom ekipy udało się znaleźć bezpieczny azyl i namiastkę spokojnego życia. Wszystko było w porządku dopóki nie pojawiła się pewna tajemnicza kobieta o imieniu Cipher (Charlize Theron). To właśnie ona wciąga Doma w bardzo niebezpieczną grę, z której nie ma wyjścia. Torreto odwróci się od najbliższych, a ich czeka okres pełnych ciężkich prób i testów, których żaden widz do tej pory nie widział w żadnej części. Bohaterowie zabiorą nas w wyprawę od wybrzeży Kuby, po ulice Nowego Jorku, a kończąc na arktycznych lodach morza Barentsa. „Szybcy i wściekli” będą musieli przemierzyć cały świat i uratować tego, kto uczynił z nich „rodzinę”.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Szybcy i wściekli 8 (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
2:16:29

Player 2

Play
0:00:00
2:16:29

Szybcy i wściekli 8 (2017) Lektor PL

Recenzja

Reżyser filmu doskonale zdawał sobie sprawę, że niczego nowego już tutaj nie wymyśli i właśnie dlatego postawił na bardziej widowiskowe akcje. Początek filmu jest jednak trochę nudny, bowiem Dom ściga się na Kubie z tamtejszym mistrzem kierownicy. Akcja nabiera jednak tempa, gdy cała ekipa ponownie zbiera się w Niemczech, gdzie będą musieli wykonać tajne zadanie. Dodatkowej prędkości całej akcji nadaje przyszła konieczność współpracy pewnego duetu. Mowa tutaj o Johnsonie i Stathamie. Dzięki tej dwójce i ciągłej wymianie „uprzejmości” między nimi, wady takie jak miałkość fabuły odchodzą na dalszy plan. Widz zaczyna skupiać się na akcji, która rozwija się w zawrotnym tempie.

Najlepszą sceną w filmie jest na pewno starcie Jasona Stathama na pokładzie samolotu, gdzie w jednej ręce trzyma pistolet, a w drugim fotelik z czteromiesięcznym dzieckiem w środku. Całość uzupełnia z pewnością genialnie dobrana ścieżka dźwiękowa. Ósma część serii została zrealizowana w na prawdę świetny sposób i całość wygląda genialnie. Jesteśmy przekonani, że jeśli kolejne części wyglądałyby podobnie, to wiele osób z chęcią wybrałoby się do kina i na pewno nie byłby to czas stracony.

12 odpowiedzi do Szybcy i wściekli 8 (2017) Lektor PL

 • Wojtek29  :

  Zajebista część, czekam na kolejną 🙂

 • Anonim  :

  Dobry film, polecam!

 • Bartosz  :

  Bardzo dziękuję za dodanie filmu 🙂

 • Anonim  :

  Super jakość jak na dzień premiery!

 • Daria  :

  Podobno ma być 9 część filmu w 2019 roku.

 • Przemol  :

  Właśnie skończyłem oglądać. Powiem jedno… kozak!!!

 • Mateuszek  :

  Super 😀

 • Toopek  :

  Czekałem właśnie na wersję z lektorem, dzięki!

 • Benek  :

  Działa działa działa 🙂

 • Duoa  :

  Zajebisty

 • Dom  :

  Zajebisty film dzisiaj ogladalem w kinie

 • Misiek727  :

  Byłem w kine na premierze zarąbisty film

Zostaw odpowiedź