Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) Dubbing PL

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) Dubbing PL

Opis filmu

Kilku najbardziej zbuntowanych i niezależnych outsiderów przemierza odległą przestrzeń kosmosu. Za wszelką cenę chcą wyjaśnienić pochodzenie jednego ze swoich kompanów – Petera Quilla aka Star Lorda. Dawni wrogorie staną się ich sojusznikami, a w „stajni” Marvela pojawią się kolejne nowe postacie znane z komiksu.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) Dubbing PL

Play
0:00:00
2:16:38

Player 2

Play
0:00:00
2:16:38

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) Dubbing PL

Recenzja

Reżyser James Gunn poraz drugi odpowiada za Strażników Galaktyki. Zadanie jest o tyle utrudnione, że musi zmierzyć się z samym sobą i stworzyć coś, co przebije pierwszą część filmu, która została uznana przez wielu fanów za najlepszą produkcję Marvela. Poprzeczki niestety nie da się podnieść wyżej, bo tym razem widz otrzyma to samo, co było w pierwszej części. O tyle tylko, że tutaj mamy wszystko trochę podrasowane i na sterydach. W filmie będzie na pewno więcej eksplozji i o wiele bardziej intensywniejszych kolorów.

James Gunn zachował wszystko to, co uczyniło jego film tak wyjątkowym. Zobaczymy również ogromną ilość bohaterów z komiksu, a pojawi się nawet Uatu. Warto więc obserwować również drugi i trzeci plan, bo będziemy pozytywnie zaskoczeni. Wszystko jest powiązane z fabułą, więc nie można nazwać tego sztucznością. W vol. 2 znacznie zwiększa się liczba pierwszoplanowych bohaterów, którzy w znaczącym stopniu zyskują znaczenie w dalszych częściach filmu. Niby jest ścisk i tłok, ale widz kontroluje wszystko i nie ma możliwości, żeby się pogubił. Przez ten cały tłum tytułowych bohaterów, można odnieść wrażenie, że jesteśmy w jakimś kosmicznym sklepie z zabawkami.

Ogromnym atutem jest także ścieżka dźwiękowa. Chodzi tutaj oczywiście o Awesome Mix vol.2, która jest tak samo dobra, a może i nawet lepsza niż w poprzedniej części. Dzięki temu niektóre ze scen nabierają na prawdę ogromnego znaczenia, a inne są odbierane przez widza jako przezabawne.

Zastanawiacie się zapewne czy Strażnicy Galaktyki vol. 2 stanęli na wysokości zadania i sprostami wymaganiem fanów Marvela? Oczywiście, że tak. Nie jest to jednak produkcja lepsza niż pierwsza część, ale chyba jednak nie tylko tego oczekujemy.

1 odpowiedź do Strażnicy Galaktyki vol. 2 (2017) Dubbing PL

  • Antek  :

    Obie części były zajebiste 🙂

Zostaw odpowiedź