Spider-Man: Homecoming (2017) Lektor PL

Spider-Man: Homecoming (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Spider-Man: Homecoming

Czas trwania: 133 minuty

Gatunek: Akcja, Sci-Fi

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Młody Peter Parker (Tom Holland) próbuje odnaleźć swoje nowe ego superbohatera. Jest wprost podniecony przygodą z Avengersami, wraca do domu, który zamieszkuje wraz ze swoją ciotką May (Marisa Tomei). Peter wciąż pozostaje pod nadzorem Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.). Za wszelką cenę stara się powrócić do normalnego życia, gdzie nie będzie kimś więcej niż tylko „Spider-Manem z sąsiedztwa”. Jednak kiedy pojawia się nowy wróg imieniem Vuture (Michael Keaton), wszystko, co jest dla Petera ważne, staje sie zagrożone.

Spider-Man: Homecoming (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
2:13:17

Player 2

Play
0:00:00
2:13:17

Recenzja

Reżyser Jon Watts w swoim najnowszym dziele Spider-Man: Homecoming postanowił ukazać Spider-Mana w innych czasach. Nie zobaczymy tutaj oryginalnej historii, a film zaczyna się w momencie, gdy skończył się Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Na pewno jest to bardzo dobry ruch, ponieważ widzowie z całą pewnością są już znudzeni oglądaniem po raz kolejny jak Peter Parker zostaje ugryziony przez pająka i zyskuje super moce. Młody chłopak jest już świadomy swoich możliwości i za wszelką cenę wiedzie normalne życie nastolatka. W ciągu dnia przygotowuje się do olimpiady szkolnej i potańcówki. Z drugiej strony stoi na straży porządku w mieście: walczy ze złodziejami rowerów, samochodów czy wymierza sprawiedliwość drobnym rzezimieszkom.

Na pochwałę zasługuje tutaj gra Toma Hollanda, który jest genialny w swojej głównej roli. Charakterem w ogóle nie przypomina tego superbohatera, którego znamy z komiksu z lat 90-tych. On nie pragnie być zwykłym nastolatkiem, który uczy się, chodzi na randki i robi różne inne dziwaczne rzeczy. Od samego początku jednak próbuje być kimś wielkim, członkiem grupy Avengers. Taki obraz Petera w zupełności odbiega od tego, który widzieliśmy w komiksach Egmontu. Stało się tak dlatego, że nigdy nie dostał on żadnej płomiennej przemowy od swojego Wuja, a rolę mentora pełni tutaj Tony Stark. To właśnie jemu za wszelką cenę chce zaimponować pajączek.

Na taki film na pewno wielu fanów czekało wiele lat. Czy można go jednak nazwać najlepszą produkcją Marvela? Na pewno nie. Jest to genialny film rozrywkowy, który dostarczy nam niezapomnianych wrażeń i emocji. Po prostu taka produkcja przy której będziemy dobrze się bawić.

Spider-Man: Homecoming (2017) Lektor PL, Spider-Man: Homecoming 2017 online pl, Spider-Man: Homecoming bez limitu, Spider-Man: Homecoming bez rejestracji, Spider-Man: Homecoming cały film, Spider-Man: Homecoming cda, Spider-Man: Homecoming chomikuj, Spider-Man: Homecoming gdzie oglądać, Spider-Man: Homecoming napisy pl, Spider-Man: Homecoming oglądaj online, Spider-Man: Homecoming online pl, Spider-Man: Homecoming premiera, Spider-Man: Homecoming recenzja, Spider-Man: Homecoming torrent, Spider-Man: Homecoming za darmo, Spider-Man: Homecoming zalukaj.

Zostaw odpowiedź