Podwójny kochanek (2017) Lektor PL

Podwójny kochanek (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: L’amant double

Czas trwania: 110 minut

Gatunek: Thriller

Kraj produkcji: Francja, Belgia

Opis filmu

Młoda Chloé (Marine Vacth) zakochuje się w swoim terapeucie Paulu (Jérémie Renier). Kochankowie nie mają przed sobą żadnych tajemnic, a jego zwierzenia przekraczają czesto granice swojej profesji. Jakiś czas później zamieszkują razem, a kobieta zaczyna podejrzewać, że jej narzeczony coś przed nią ukrywa. Wychodzące na światło dzienne erotyczne tajemnice mężczyzny stają się coraz bardziej mroczne, a jego seksualność – dosyć niekonwencjonalna.

Podwójny kochanek (2017) Lektor PL

Podwójny kochanek (2017) Lektor PL

Player 2

Podwójny kochanek [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

Najnowszy film Ozona kojarzy się przede wszystkim z filmami z jego dorobku reżyserskiego. Wygląda to jak gatunkowa mieszanka, która jest tandetna, pełna przegięcia i cytatów. Co różni „Podwójnego kochanka” od innych jego produkcji? Na pewno jest to dosłowność, mała ilość finezji, a na prawdę sporo odwagi, która cechuje reżysera jak i zarówno resztę obsady aktorskiej. Jeśli chodzi o obsadę, to spisuje się ona na prawdę rewelacyjnie.

Film można nazwać wielką produkcją, ale nie dlatego, że spełnia one najważniejsze wyszukane artystyczne ambicje. Jego wielkość polega przede wsystkim na tym, że oferuje on fanom gatunku wszystko to, co jest najbardziej porządane: napięcie, erotyzm, odrobina strachu, niełatwa intryga i świetna gra aktorska. Na pochwałę zasługuje także drugi plan, który stanowi fantastyczne i przepiękne barokowe tło. Na pewno żaden widz nie wyjdzie zawiedziony z seansu, a czas nie będzie stracony. Dlatego gorąco zachęcamy również do oglądnięcia filmu na naszej stronie internetowej.

Podwójny kochanek (2017) Lektor PL, Podwójny kochanek napisy pl, Podwójny kochanek cda, Podwójny kochanek chomikuj, Podwójny kochanek torrent, Podwójny kochanek zalukaj, Podwójny kochanek kinomaniak, Podwójny kochanek gdzie oglądać, Podwójny kochanek za darmo, Podwójny kochanek bez limitu, Podwójny kochanek pobierz, Podwójny kochanek cały film, Podwójny kochanek online.

Zostaw odpowiedź