Ostra noc (2017) Lektor PL

Ostra noc (2017) Lektor PL

Opis filmu

Pięć przyjaciółek z college’u po 10 latach spotyka się na panieńskim weekendzie w Miami. Ich szaleńcze i zupełnie odjechane imprezowanie odchodzi na dalszy tor, gdy podczas wieczoru zabijają striptizera. Dziewczyny obmyślają plan działania, a dalszy rozwój wydarzeń z całą pewnością zacieśni więzi między nimi. W tych rolach zobaczymy: Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Ostra noc (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:41:19

Player 2

Play
0:00:00
1:41:19

Recenzja

Akcja filmu pt. „Ostra noc” rozpoczyna się od spotkania starych przyjaciółek na weekendzie panieńskim w Miami, które zabijają striptizera. Od tego momentu rozpoczyna się cała przygoda. Ma być ostro, zabawnie i wulgarnie. Problem w tym, że niestety nie było. W ciągu całego seansu, może ze 4-5 razy się uśmiechnąłem. Z założenia tego filmu miałem śmiać się cały czas, a z kina miałem wyjść w przekonaniu, że ten film niedługo urośnie do rangi takich produkcji jak np. „Kac Vegas”. Niestety tak się nie stało i na pewno się nie stanie. Ten film po prostu na to nie zasługuje.

Głównym problemem tego filmu jest jego słabiutki scenariusz, który został napisany w sposób schematyczny i oczywisty. Wszystkie akcje były po prostu nudne, oczywiste i przewidywalne. Nie można mówić tutaj o jakimkolwiek zaskoczeniu. Same bohaterki, choć przepiękne, to nie wzbudzają zbytnio nawet najmniejszego zainteresowania. Scenariusz filmu nie pozwolił na polubienie głównych bohaterek, ale one same zrobiły wszystko, co mogły, żeby choć w pewnym stopniu uratować ten film. Bez tego na prawdę mogłoby skończyć się prawdziwą tragedią. Drugim i zarazem sporym minusem jest humor tej produkcji. Miałbyć ostry i cięty, a wyszło bardzo słabo. Od samego początku było wiadomo, że będzie odważnie, a stał na prawdę na bardzo niskim poziomie.

Jedynym plusem filmu są jego aktorki, które zrobiły wszystko, żeby nie wyszło na prawdę dennie. To, że „Ostra noc” została wyprodukowana przez kobiety dla kobiet, to wcale nie oznacza, że film nie podoba mi się z tego właśnie względu, bo np. nie należę do grupy docelowej, do której został skierowany ten film.

Zostaw odpowiedź