Obdarowani (2017) Lektor PL

Obdarowani (2017) Lektor PL

Obdarowani (2017) Lektor PL. Frank Adler (Chris Evans) jest samotnym mężczyzną, który na codzień mieszka w malutkim miasteczku położonym na Florydzie i wychowuje swoją siostrzenicę o imieniu Mary (Mckenna Grace). Mężczyzna chciałby, żeby uczyła się ona w normalnej szkole, tak jak inne dzieci. Jego bogata i bardzo wpływowa matka, ma jednak inne plany wobec dziewczynki. Evelyn (Lindsay Duncan) chce sama zająć się edukacją Mary. Za kobietą stoi armia prawników, a za Frankiem, przyjazna gospodyni i nauczycielka dziewczynki.

Obdarowani.2017.Lektor.PL.1080p.BRRip.avi

Obdarowani (2017) Lektor PL

Recenzja

Od samego początku widzimy doskonałą więź, która łączy Franka ze swoją siedmioletnią siostrzenicą Mary. Dziewczynka jest wyjątkowo uzdolniona matematycznie, ale wujek uważa, że powinna żyć normalnie, jak inne dzieci. Produkcja opowiada dosyć ciekawą historię, ale została ona bardzo spłycona i skrócona, co nie wyszło korzystnie. Fabuła skupia się głównie na wojnie syna z matką o małą Mary, w której rolę wcieliła się Mckenna Grace. Finalnie twórcy filmu przedstawiają historię, która tak na prawdę nie nudzi przeciętnego widza. Historia czasami zmusza do wzruszenia, a także skłania do emocjonalnej podróży razem z bohaterami filmu.

Film przedstawia historię uzdolnionej dziewczynki, która nie może żyć jak inne dziewczynki. Zobaczymy z pewnością dużo zachłanności, pazerności oraz brak wyrozumienia w walce o dobro ukochanej osoby. To produkcja, która z pewnością daje wiele dobrego, ciepła oraz wizerunek poczciwego Kapitana Ameryki na pierwszym planie.

Obdarowani (2017) Lektor PL, Obdarowani napisy pl, Obdarowani cda, Obdarowani chomikuj, Obdarowani torrent, Obdarowani zalukaj, Obdarowani kinomaniak, Obdarowani gdzie oglądać, Obdarowani cały film, Obdarowani online, Obdarowani bez limitu, Obdarowani bez rejestracji, Obdarowani za darmo, Obdarowani pobierz.

Zostaw odpowiedź