Na pokuszenie (2017) Lektor PL

Na pokuszenie (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: The Beguiled

Czas trwania: 91 minut

Gatunek: Dramat, Western

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Film opowiada historię pewnych młodych kobiet, które w czasie wojny secesyjnej opiekują się rannym żołnierzem wrogiej armii w jednej ze szkół przeznaczonej wyłącznie dla dziewcząt. Mężczyzna powoli dochodzi do zdrowia, a wraz z nim rośnie napięcie seksualne w domu i rywalizacja między dziewczynami.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Na pokuszenie (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:31:04

Player 2

Play
0:00:00
1:31:04

Na pokuszenie [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

„Na pokuszenie” to kostiumowy dramat, który należy oglądać z przymróżonymi oczami. Produkcja okazuje się bardzo współczesną i feministyczną opowieścią o pierwotnych instynktach mężczyzny i kobiety. Będziemy świadkami ciągłej gry konwencji, ale żeby wszystko zagrało, obsada aktorska musiała być dobrana bardzo dobrze. Od Od Nicole Kidman nie można oderwać wzroku. Nie ważne jak długie epopeje będą pisane na temat bardziej lub też mniej udanych zabiegów plastycznych na jej twarzy. Jest ona w dalszym ciągu wspaniałą aktorską i nawet nie przeszkodzają jej pewne utrudnienia mimiczne. Dodatkowo możemy wyróżnić również Kirsten Dunst, która wcieliła się w rolę rozmarzonej nauczycielki. Na pochwałę zasługuje też Colin Farrell w roli płaczka McBurneya.

Filmy produkcji Sofii Coppoli są przedstawiane na międzynarodowych festiwalach filmowych, gdzie często wzbudzają zachwyt w gronie krytyków i zdobywają prestiżowe nagrody. Mają również jedną wspaniałą cechę, a mianowicie dają się łatwo oglądać, są zrozumiałe i lekkie. Przeciętny widz jest zadowolony z faktu, że obejrzał produkcję z wyższej półki i wcale nie zanudził się na śmierć. „Na pokuszenie” to idealny przykład takiej strategii. Gorąco polecamy film!

Na pokuszenie (2017) Lektor PL, Na pokuszenie cda, Na pokuszenie chomikuj, Na pokuszenie torrent, Na pokuszenie zalukaj, Na pokuszenie napisy pl, Na pokuszenie gdzie oglądać, Na pokuszenie cały film, Na pokuszenie online, Na pokuszenie za darmo, Na pokuszenie bez limitu, Na pokuszenie pobierz, Na pokuszenie bez rejestracji, Na pokuszenie za darmo.

Zostaw odpowiedź