Mroczna wieża - 2017 - Lektor PL

Mroczna wieża – 2017 – Lektor PL

Oryginalny tytuł: The Dark Tower

Czas trwania: 95 minut

Gatunek: Fantasy, Horror

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Roland Deschain (Idris Elba) jest ostatnim rycerzem, który znajduje się w niekończącej się bitwie z Walterem O’Dimem (Matthew McConaughey). O’Dim znany jest również jako Człowiek w czerni. Ronald musi za wszelką cenę powstrzymać go przed zniszczeniem mrocznej wieży, która jest łącznikiem pomiędzy dwoma światami. W ostatecznej potyczce dobro zderzy się z bezwzględnym złem, a jedynym, który może uratować wieżę, jest Ronald.

Mroczna wieża – 2017 – Lektor PL

Play
0:00:00
1:35:17

Player 2

Play
0:00:00
1:35:17

Mroczna wieża - 2017 - Lektor PL

Recenzja

„Mroczna wieża” jest kontynuacją bestsellerowej powieści autorstwa Stephena Kinga, która liczy łącznie osiem części. Producenti postanowili stworzyć jeden film, który składał się będzie z kilku elementów zapożyczonych z każdego tomu i wyprodukować sequel. Niestety nie wiadomo skąd taki pomysł i nie da się raczej tego jakoś sensownie wytłumaczyć. Wyszło na prawdę bardzo słabo, a większość wątków jest tak płytka, że rozumieją je jedynie osoby, które przeczytały całą serię. Ktoś, kto oglądnie ten film, to zobaczy jedynie rewolwerowca, który ściga pewnego człowieka odpowiedzialnego za śmierć swojego ojca. Jedyne, co nim kieruje, to chęć zemsty.

Strona wizualna nie wygląda bardzo źle i nie ma za bardzo czego jej zarzucić tak na prawdę. Ona jest po prostu straszliwie nudna i wyprana z jakichkolwiek emocji. Ogromnym minusem jest również to, że praktycznie cała scena finałowej walki, znalazła się w zwiastunie filmu. Starcie wygląda słabo i jest pozbawione jakichś fajnych efektów specjalnych.  Jeśli chodzi natomiast o ścieżkę dźwiękową, to nawet nie zwróciłem uwagi, że jakakolwiek była. Odpowiedzialny za nią jest Junkie XL, bo na prawdę ani razu nie wybiła się ona na pierwszy plan. Film bardzo rozczarowuje i dla fanów gatunku na pewno będzie to czas znarmowany w kinie, a pieniądze stracone.

Mroczna wieża – 2017 – Lektor PL, Mroczna wieża napisy pl, Mroczna wieża cda, Mroczna wieża chomikuj, Mroczna wieża torrent, Mroczna wieża zalukaj, Mroczna wieża kinomaniak, Mroczna wieża cały film, Mroczna wieża online, Mroczna wieża gdzie oglądać, Mroczna wieża za darmo, Mroczna wieża bez limitu, Mroczna wieża bez rejestracji, Mroczna wieża pobierz

Zostaw odpowiedź