Mięso (2016) Lektor PL

Mięso (2016) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Grave

Czas trwania: 99 minut

Gatunek: Horror

Kraj produkcji: Francja, Belgia, Włochy

Data premiery w Polsce: 22 września 2017

Opis filmu

Członkowie rodziny Justine (Garance Marillier) sa zamożnymi lekarzami weterynarii i wegeterianami. Nastolatka jest świetnie zapowiadającą się uczennicą. W momencie rozpoczęcia studiów znalazła się w samym centrum niebezpiecznego i przesiąkniętego niebezpieczeństwem świata. Niedługo było czekać, żeby dziewczyna złamała zasady własnej rodziny i spróbowała surowego mięsa. Już wkrótce dziewczyna poniesie konsekwencje swoich czynów, a co gorsza, odgryje swoją demoniczną prawdziwą naturę.

Mięso (2016) Lektor PL

Mięso (2016) Lektor PL

Mięso (2016) Lektor PL

Mięso [CDA, LEKTOR PL, CAŁY FILM, ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ]

Recenzja

Film Ducouranu został okrzyknięty niezwykle brutalnym i obrzydliwym horrorem gore, który automatycznie zainteresował fanów tego typu produkcji. Oczywiście zobaczymy w niej kilka na prawdę mocnych i brutalnych scen, ale z pewnością nie przyśpieszoną one akcji serca.  Julia Ducournau najprościej pisząc, chciała pokazać, że głęboko tłumione instynkty ludzkie, mogą wyjść w najmniej oczekiwanym momencie. Że będziemy musieli zaakceptować bestię, która w nas drzemie, bo nie zwyciężymy z naturą. Nie jest to na szczęście jedyny sposób interpretacji tego filmu. Na wielką pochwałę zasługuje strona techniczna filmu, która jest na prawdę rewelacyjna. Mamy doczynienia ze świetnymi zdjęciami, doskonałym operowaniem paletą barw, doskonałym kadrowaniem i niezwykle dobrze dobraną ścieżką dźwiękową. Twórcy filmy w bardzo dobry sposób posługują się także formą surrealizmu i operuje groteską, co dobrze rokuje na przyszłość. Gorąco polecamy

Mięso (2016) Lektor PL, Mięso cda, Mięso napisy pl, Mięso chomikuj, Mięso torrent, Mięso online, Mięso cały film, Mięso gdzie oglądać, Mięso za darmo, Mięso film online pl, Mięso bez limitu.

Zostaw odpowiedź