Kong: Wyspa Czaszki (2017) Lektor PL

Kong: Wyspa Czaszki (2017) Lektor PL

Opis filmu

Film opowiada losy pewnej grupy badaczy, którzy postanowili zbadać pewną tajemniczą wyspę na Pacyfiku. Wyspa jest równie piękna jak i zdradliwa. Ekipa eksplorująca wyspę bardzo szybko przekona się, kto ją zamieszkuję, gdy na ich drodze stanie potężny i mityczny King Kong. Jak potoczą się ich losy i jak będzie wyglądało spotkanie z bestią? Czy uda im się ujść z życiem?

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Kong: Wyspa Czaszki (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:58:31

Player 2

Play
0:00:00
1:58:31

Recenzja

To już ósma odsłona przygód słynnej Wielkiej Małpy i szczerzę mówiąc, jest to najbardziej wyczekiwany film w 2017 roku wg. wielu fanów gatunku. Czym jest ta najnowsza część? Doskonale wykorzystanymi efektami, które są dostępne w dzisiejszych czasach. Współczesne kino oznacza przede wszystkim fantastyczne efekty specjalne, wielką plejadę gwiazd, wiele śmiesznych dialogów, i jeszcze większą ilość potworów, a przede wszystkim niebanalną fabułę.

Film jest z całą pewnością lepszy od swojego poprzednika. Mam tu na myśli Godzillę, która trafiła do kin w 2014 roku. Jest zdecydowanie lepszy, a przede wszystkim tworzy pewnego rodzaju podwaliny i kusi, żeby nakręcić jego kontynuację. Kilka faktów, które zostały rzucone może i na odwal, mogą stanowić solidne podstawy do niejednej, a nawet wielu bardzo widowiskowych części. Takie rozwiązanie może sugerować nam scena, którą zobaczymy po napisach końcowych. Tutaj należy stwierdzić jednogłośnie, że jest to jeden z filmów o potworach, które widzowie będą wprost uwielbiać. Ludzie, którzy nie lubią tego gatunku kinowego i przeróżnych dziwadeł, będą na pewno szydzić bez sympatii. Natomiast jeśli chodzi o tych, którzy nie mieli oglądnąć tego filmu, powinni go oglądnąć, bo będą mieli okazję przekonać się do której z tych grup należą. Jest to z pewnością idealny film, od którego należałoby zacząć, gdy rozpoczynamy swoją przygodę z tym rodzajem filmów. Film jest na prawdę bardzo dobry i na pewno opłaca się oglądnąć film na naszej stronie internetowej z polskim lektorem.

Zostaw odpowiedź