Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL

Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Kingsman: The Golden Circle

Czas trwania: 141 minut

Gatunek: KomediaAkcja

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania

Opis filmu

Kingsman: Złoty krąg (2017) jest kontynuacją hitu, który całkowicie zrewolucjonizował kino szpiegowskie. Tym razem naszych bohaterów czeka zupełnie wyjątkowe zadanie. Ich główna baza zostaje zniszczona, a losy całego świata są zagrożone. Agenci szukają sojuszników i zupełnie przypadkowo dowiadują się, że w Wielkiej Brytanii istnieje sprzymierzona im agencia o równie długiej historii. Od tej pory dwie agencje będą musiały połączyć siły i zapomnieć o różnicach, które ich dzielą. Wszystko po to, żeby stawić czoła bardzo wymagającemu wrogowi, który chce przejąć kontrolę nad światem.

Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL

Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL

Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL

Kingsman: Złoty krąg [CDA, LEKTOR PL, CAŁY FILM, ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ]

Recenzja

Na samym początku trzeba zacząć od tego, co ujmuje tej części. Jednym z minusów jest brak oryginalności, mimo iż, możemy zobaczyć w niej kilka bardzo widowiskowych scen, ale nie wnoszą one kompletnie niczego nowego. Fabułą jest zbliżona bardzo do jej poprzednika, bo nie oszukujmy się ale, Julianne Moore to nie ta sama iga szalonych wizjonerów co Samuel L. Jackson. Kingsman: Złoty krąg jako kino rozrywkowe ogląda się bardzo przyjemnie. Posiada wszystkie cechy dobrego kina rozrywkowego takie jak: zwiększone tempo akcji i dostarczenie jeszcze większej dawki przemocy. Niestety jednak na tle swojego poprzednika, wypada po prostu blado. Twórcom nie udało się stworzenie czegoś nowego. Reżyser i współtwórca scenariusza Matthew Vaughn, dostarcza wszystkiego, co niezbędne masowemu odbiorcy o wybitnie ludycznym charakterze. W innym przypadku czas spędzony w kinie, może okazać się stracony, a pieniądze wydane na marne.

Kingsman: Złoty krąg (2017) Lektor PL, Kingsman: Złoty krąg napisy pl, Kingsman: Złoty krąg cda, Kingsman: Złoty krąg chomikuj, Kingsman: Złoty krąg torrent, Kingsman: Złoty krąg zalukaj, Kingsman: Złoty krąg gdzie oglądać, Kingsman: Złoty krąg cały film, Kingsman: Złoty krąg online, Kingsman: Złoty krąg bez limitu, Kingsman: Złoty krąg za darmo, Kingsman: Złoty krąg recenzja.

Zostaw odpowiedź