Jutro będziemy szczęśliwi (2016) Lektor PL

Jutro będziemy szczęśliwi (2016) Lektor PL

Opis filmu

Samuel (Omar Sy) wiedzie swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze i jest z niego bardzo zadowolony. Świetnie czuje się w towarzystwie przepięknych turystek i ani myśli o założeniu rodziny. Los bardzo szybko jednak zmieni jego życiowe plany. Pewnego dnia na plaży pojawia się z jedna z przelotnych kobiet, z którymi spędził noc i wręcza mu pewien prezent i mówi: „To Twoja córka”. Kobieta znika a Samuel zostaje samotnym ojcem malutkiej Glorii (Gloria Colston). Choć o dzieciach wie tylko skąd się biorą, to z biegiem czasu okazuje się być ciepłym, kochającym i wspaniałym tatą. Kiedy dziewczynka kończy 8 lat, w życiu dziewczynki pojawia się jej matka Kristin (Clémence Poésy), która zrobi wszystko, żeby odzyskać swoją córeczkę.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Jutro będziemy szczęśliwi (2016) Lektor PL

Jutro będziemy szczęśliwi (2016) Lektor PL

Player 2

Jutro będziemy szczęśliwi (2016) Lektor PL

Recenzja

„Jutro będziemy szczęśliwi” jest remakiem pewnego meksykańskiego filmu z 2013 roku. Fabuła z pozoru może wyglądać jak z jakiegoś lekkiego dramatu rodzinnego, ale szybko orientujemy się, że historia jest o wiele dramatyczna niż się wydaje. Obraz ukazuje wiele mniejszych problemów, ale tym głównym pozostaje jednak instytucja rozbitej rodziny. Film ukazuje nam relację samotnego ojca z nowonarodzoną córeczką. Sposób opieki Samuela nad dziewczynką, jest dosyć niekonwencjonalny i czasem zdarza mu się zaniedbać córeczkę w najbardziej banalny sposób na świecie. Mimo tego, postanawia przeorganizować całe swoje życie i urządzić jej dom rodem z Disneylandu.

Film tak szczerze mówiąc przypomina bardziej komedię obyczajową niż jakąś większą produkcję, której plakat wisiałby niedłużej jak miesiąc. Mimo tego faktu, film jednak przyciąga uwagę widza i czas spędzony w kinie z pewnością nie można uznać za zmarnowany. Film mógłby z pewnością być również dramatem, ale producenci woleli opowiedzieć o poważnych problemach rodzinnych przy pomocy raczej lekkich oraz przemyślanych srodków. Tutaj można uznać, że twórcy spisali się na medal, ale to tylko w tej kwestii.

Zostaw odpowiedź