Gru, Dru i Minionki (2017) Dubbing PL

Gru, Dru i Minionki (2017) Dubbing PL

Oryginalny tytuł: Despicable Me 3

Czas trwania: 96 minut

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Film opowiada historię niedoszłego dziecięcego gwiazdora z lat 80-tych imieniem Balthazar Bratt. Wymyślił on plan dominacji nad całym światem. Gru i Lucy jako para agentów pracujących w agencji Ligi Antyzłoczyńców, muszą mu w tym przeszkodzić za wszelką cenę. W tym samym czasie główny bohater właśnie dowiaduje się, że ma brata bliźniaka, który jest identyczny, a nawet chciałby tak jak on, zostać tajnym agentem.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Gru, Dru i Minionki (2017) Dubbing PL

Play
0:00:00
1:36:18

Player 2

Play
0:00:00
1:36:18

Recenzja

Niestety musimy zacząć od zdania, że Gru, Dru i Minionki jest najsłabszą z całej serii. W wielu sytuacjach otrzymujemy to, co wydarzyło się już w poprzednich częściach, ale w bardzo okrojonej wersji. Czyli nie otrzymujemy tutaj zupełnie niczego nowego oprócz kilku nowych postaci i gadżetów. Sprawia to, że jest to jeszcze mniej oryginalne niż w poprzednich częściach. Zgadnijcie, co było od zawsze ogromną zaletą tego filmu? Oczywiście Minionki! Z tym problemem właśnie boryka się najnowsza część, bo w niej jest ich zdecydowanie za mało. Można odnieść wrażenie, że twórcy chcieli przekonać się czy ta seria poradzi sobie bez ich obecności. Okazało się, że jednak sobie nie poradziła, co jednak było do przewidzenia i wg. mnie nie było potrzeby sprawdzania tego.

Te braki nadrabia w małym stopniu walka z czarnym charakterem wyglądającym jak wyrwany złoczyńca z lat 80-tych. Niestety, ale tylko starsi widzowie są w stanie zrozumieć aluzję, która wynika z jego wyglądu, sposobu poruszania się, muzyki i innych niezłych detali. Jak podsumować to w jednym zdaniu? Na pewno jest lekko, przyjemnie, ale bardzo rozczarowująco.

Gru Dru i Minionki (2017) Dubbing PL, Gru Dru i Minionki bez limitu, Gru Dru i Minionki bez rejestracji, Gru Dru i Minionki cały film, Gru Dru i Minionki cda, Gru Dru i Minionki chomikuj, Gru Dru i Minionki filmweb, Gru Dru i Minionki gdzie oglądać, Gru Dru i Minionki napisy pl, Gru Dru i Minionki online, Gru Dru i Minionki po polsku, Gru Dru i Minionki torrent, Gru Dru i Minionki za darmo, Gru Dru i Minionki zalukaj

Zostaw odpowiedź