Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Opis filmu

W życiu Tima pojawia się młodszy braciszek. Siedmiolatek doskonale wie, że to oznacza kłopoty i że dzeciak zagraża jego pozycji w domowej hierarchii. Gdy Tim postanawia odzyskać swoją pozycję, zupełnie przypadkowo odkrywa tajemniczy spisek, który może zaburzyć równowagę świata. Szybko przekonuje się, że epicentrum całej tej sytuacji jest jego młodszy brat. Rywale łączą siły w obliczu zagrożenia, żeby ocalić niczego nieświadomych rodziców, uratować świat i pokazać, że rodzina jest jednak najważniejsza.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Player 2:

Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

Recenzja

 Trzeba przyznać z całą pewnością, że pomysł na film jest dosyć ciekawy, dziwny i zabawny, a o ten ostatni aspekt tak na prawdę tutaj chodzi. Na brak różnego rodzaju gagów wynikających np. z dialogów, również nie możemy narzekać. Należy przyznać, że polski dubbing wyszedł tutaj na prawdę fantastycznie. W animacji znajdziemy również momenty czysto slapstickowe, ale tak na prawdę to sceny wywodzące się z konwencji najlepiej bawią widza.

Bardzo mieszane uczucia wywołała u mnie fabuła, która jest niestety bardzo populistyczna i przez to.. po prostu oklepana i nudna. Kolorytu dodaje tutaj na pewno relacja między dwoma dzidziusiowymi braćmi. Ten element z pewnością również przyćmiewa wady historii. Niestety, ale jest ona bardzo przewidywalna i być może nawet niebezpieczna. Treść jest jaknajbardziej odpowiedni dla najmłodszych odbiorców i nie ma w nim niczego, co byłoby niezrozumiałe czy w jakikolwiek sposób niemoralna. Jedna scena może jednak wydać się odrobinę straszna. Chodzi tutaj o wędrówkę dziecka znoktowizorem po ciemku, a nagle pojawia się znikąd dzidzia-zombie. Oprócz tego, treść jest przedstawiona jednak w jaknajbardziej uniwersalny sposób. Dzięki temu dzieciaki powinny być na prawdę przeszczęśliwe.

Bardzo ciężko jednoznacznie ocenić jednak film. Jest on bardzo przyjemny, zabawny i na pewno nie brakło genialnych pomysłów. Jedynym minusem jest jednak ta fabuła, o której wspomnieliśmy. Film zasługuje na niezłą ocenę, ale bez przesady. Nic tutaj aż tak bardzo nie zachwyca.

1 odpowiedź do Dzieciak rządzi (2017) Dubbing PL

  • Romek  :

    Bardzo fajny film animowany! 🙂

Zostaw odpowiedź