Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - 2016 - Lektor PL

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – 2016 – Lektor PL

Oryginalny tytuł: Perfetti sconosciuti

Czas trwania: 97 minut

Gatunek: Dramat, Komedia

Kraj produkcji: Włochy

Opis filmu

Siedmioro starych znajomych spotyka się pewnego dnia na kolacji. Żeby było zabawniej, każde z nich dzieli się z towarzystwem każdym sms’em, e-mailem, czy rozmową telefoniczną, która otrzymają w trakcie ich spotkania. Niewinna i z pozoru śmieszna gra, zaczyna wywlekać na światło dzienne wiele mrocznych sekretów. Rodzą się spory, które nie będzie tak łatwo rozwiązać.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – 2016 – Lektor PL

Play
0:00:00
1:37:14

Player 2

Play
0:00:00
1:37:14

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - 2016 - Lektor PL

Recenzja

Każdy widz będzie oglądał ten film z wielkim zaangażowaniem. Wszystko dzięki genialnemu reżyserowi, który postanowił zupełnie prostymi krokami zjednoczyć naszych bohaterów już w pierwszych scenach. Przedstawiając ich zupełnie pozytywnym świetle, uśmiechniętymi i rzucającymi żartami, sprawia, że czujemy się bardzo dobrze w ich towarzystwie, zupełnie tak, jakbyśmy byli członkiem ich paczki. Scenariusz filmu został tutaj bardzo skrupulatnie napisany, zapewniając nam jakąś niespodziankę, co jakiś czas i nakazuje zastanowić się nam, jak My zachowalibyśmy się w takiej lub podobnej sytuacji.

„Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” ogląda się jak pewnego rodzaju ostrzeżenie przed nadmierną wylewnością i szczerością w gronie znajomych. Z drugiej strony pokazuje, że życie z tak dużą ilością tajemnic, wcale może nie być tak na prawdę prawdziwe. To taka pewnego rodzaju inteligentna diagnoza, która zmusi każdego z nas do wyciągnięcia własnych wniosków.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie – 2016 – Lektor PL, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie napisy pl, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cda, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie chomikuj, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie torrent, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie zalukaj, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie kinomaniak, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie online, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie cały film, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie gdzie oglądać, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie za darmo, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie bez limitu, Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie pobierz

Zostaw odpowiedź