Czerwony żółw – 2016 – Dubbing PL

Oryginalny tytuł: La tortue rouge

Czas trwania: 80 minut

Gatunek: Animowany

Kraj produkcji: Francja, Belgia, Japonia

Opis filmu

Film jest uniwersalnym i poetyckim opowiadaniem o naturze i biegu życia. Skupia się ono na pewnym rozbitku, który cudem uchodzi z życiem, a morze wyrzuca go na pewnej tropikalnej bezludnej wyspie. Początkowo mężczyzna czuje się jak w więzieniu. Z biegiem czasu zaczyna odkrywać ją coraz bardziej, a pewnego razu porzuca nawet myśl o wydostaniu się z niej. Można odnieść wrażenie, że mężczyzna pogodził się ze swoim losem, zaakceptował go, a nawet zaczyna lubić swoje nowe życie.

Czerwony żółw – 2016 – Dubbing PL

Play
0:00:00
1:20:14

Player 2

Play
0:00:00
1:20:14

Czerwony żółw - 2016 - Dubbing PL

Recenzja

Baśniowa konstrukcja i przepiękna animacja daje na prawdę niesamowity efekt. Fani gatunku przyzwyczajeni są do pewnego schematu, który mówi o tym, że rozbitek myśli przeważnie o ratunku i ucieczce z miejsca, na którym wylądował. Tutaj jednak spotka nas zaskoczenie, bowiem najważniejsze stanie się… życie! Michael Dukot de Wit tym filmem pokazuje, że człowiekowi tak na prawdę nie wiele potrzeba na życia, ale zupełnie zapominamy o tym przy codziennych obowiązkach.

„Czerwony żółw” jest fascynującą przygodą, która jest spotkaniem z czymś zupełnie wyjątkowym. Niby bliskim, a zarazem tak bardzo odległym. Jest to metafora ludzkiego życia i wspaniały film, który długo będzie towarzyszył widzowi. To połączenie europejskiego i japońskiego ducha, wniosło do światowego kina zupełnie świeżą animację.

Czerwony żółw – 2016 – Dubbing PL, Czerwony żółw napisy pl, Czerwony żółw cda, Czerwony żółw chomikuj, Czerwony żółw torrent, Czerwony żółw zalukaj, Czerwony żółw kinomaniak, Czerwony żółw cały film, Czerwony żółw online, Czerwony żółw bez limitu, Czerwony żółw bez rejestracji, Czerwony żółw gdzie oglądać, Czerwony żółw pobierz, Czerwony żółw ściągnij, Czerwony żółw download, Czerwony żółw za darmo.

Zostaw odpowiedź