Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: The Hitman’s Bodyguard

Czas trwania: 111 minut

Gatunek: Akcja, Komedia

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Michael Bryce (Ryan Reynolds) jest niezwykle utalentowanym i uznawanym za najlepszego ochroniarza na świecie. Chodzą słuchy, że jeśli chroni Cię Michael Bryce, to jesteś nieśmiertelny. Tym razem nie będzie tak prosto, bo Smith będzie musiał eskortować przez pół świata płatnego zabójcę, który ma na sumieniu wiele tysięcy ludzi. Za jego śladami podążają agenci, płatni mordercy, a także łowcy nagród. Transportowany więzień jest w stanie oddać się w ręce terrorystów, żeby tylko nie stanąć przed sądem.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

Bodyguard Zawodowiec [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

Ryan Reynols i Jackson Smith to niezwykle dobrze zgrany i uzupełniający się duet. Ich przepychanki i potyczki słowne z ludźmi, którzy chcą ich zabić, są po prostu przezabawne i ogląda się je bardzo przyjemnie. Niestety jednak w trakcie seansu wiele osób może zadać sobie pytanie, czy za scenariusz odpowiedzialny nie jest czasem jakiś amator. W filmie nie znajdziemy zupełnie nic ciekawego ani oryginalnego. Produkcja bardzo przypomina wesołe kino z lat 90-tych ubiegłego wieku.

Film ma przynajmniej dwie rażące przypadłości. Jedną z nich jest przedłużona na siłę sekwencja strzelaniny, która w żadnym stopniu nie wydaje się być realna. W finalnej akcji właśnie przez to wydarzy się coś, co nigdy nie miałoby miejsca w rzeczywistości. Drugi minus, to techniczna strona filmu. Czasem pojawiają się problemy z oświetleniem, ujęcia wydają się być takie jakieś nieostre. Wygląda to po prostu nieładnie i nieaktrakcyjnie. Wiele tak na prawdę pozostawia do życzenia także sam montaż scen. Szczerze? Film do oglądnięcia i zapomnienia.

Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL, Bodyguard Zawodowiec napisy pl, Bodyguard Zawodowiec cda, Bodyguard Zawodowiec chomikuj, Bodyguard Zawodowiec torrent, Bodyguard Zawodowiec zalukaj, Bodyguard Zawodowiec gdzie oglądać, Bodyguard Zawodowiec kinomaniak, Bodyguard Zawodowiec za darmo, Bodyguard Zawodowiec cały film, Bodyguard Zawodowiec gdzie oglądać, Bodyguard Zawodowiec online, Bodyguard Zawodowiec za darmo, Bodyguard Zawodowiec bez limitu, Bodyguard Zawodowiec pobierz.

5 odpowiedzi do Bodyguard Zawodowiec (2017) Lektor PL

 • Maciek  :

  Super film, polecam 🙂

 • Olka  :

  Dobra wersja

 • Danielek  :

  Pobieranie z prędkością ponad 2 mb 🙂

 • Tomek929  :

  Trzyma w napięciu!

 • Anonim  :

  Film – 7/10, lektor polski – 8/10

Zostaw odpowiedź