Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Opis filmu

Amerykański film komediowy, który jest remake’iem kultowego serialu telewizyjnego z lat 90-tych. Podczas seansu poznamy historię dwóch ratowników wodnych: Mitch’a (Dwayne Johnson) i Matt’a (Zac Efron). Obaj rywalizują między sobą o pracę na przepięknej i słonecznej kalifornijskiej plaży.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Player 2

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Baywatch. Słoneczny patrol (2017) Lektor PL

Recenzja

Reżyser Seth Gordon chyba jednak do końca nie miał pewności jaki chciałby nakręcić film. Jego produkcja balansuje pomiędzy komedią, a parodią, nie mogąc jednocześnie wybrać, czym tak na prawdę jest. Z jednej strony mamy tutaj sceny wyśmiewające serial, a z drugiej oglądamy go jakby był jego kontynuacją. Ogromny ciężar spoczywa na barkach The Rocka, bowiem musi on dwoić się i troić, żeby rozbawić widze. Bez pomocy kolegów z obsady aktorskiej, nie zawsze jest to po prostu możliwe. Na ekranie zobaczymy kilka ładnych buzi, ale to na pewno nie wystarczy, żeby przyciągnąć widza na dłużej. Film skupia się przede wszystkim na rywalizacji The Rocka i Zack’a Efrona, którzy w swoim show, przerzucają się bardziej lub mniej śmiesznymi żarcikami.

Jednym ze sporych wad tego filmu, są jego efekty specjalne. Mamy tu na myśli choćby nawet w sposób amatorski ukazany płomień na wodzie, który otacza jednego z ratowników podczas akcji. Dużym nadużyciem jest również pojawienie się takich nazwisk jak David Hasselhoff czy Pamela Anderson, obok obsady aktorskiej filmu. Sugerować to może jakieś większe role wymienionych gwiazd. Tak na prawdę, to pojawiają się one na dosłownie 60 sekund. Zapewne jest to ukłon w stronę swoich ulubieńców z lat 90-tych.

Baywatch. Słoneczny patrol jest to tylko i wyłącznie kolejna komedia z wulgarnymi dowcipami. Jedyne, co zostaje w głowie to fakt, że już niedługo Zac Efron będzie miał lepiej wyrzeźbioną sylwetkę niż sam Dwayne Johnson, ale raczej nie o to chodziło producentom.

Zostaw odpowiedź