Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: American Made

Czas trwania: 115 minut

Gatunek: Dramat

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Film został oparty na faktach autentycznych. Tom Cruise tytułowy Barry Seal, to człowiek, który swoją biografią mógłby obdzielić nawet kilka osób. W wieku 15-tu lat był jednym z najlepszych pilotów Ameryki. Miał również na swoin koncie udział w wojnie w Wietnamie. Odgrywał również swoją rolą w kartelu narkotykowym oraz w CIA. Za jego głowę wyznaczono nagrodę w wysokości 500 tysięcy dolarów, a za żywego i sprowadzenie do Kolumbii – milion dolarów. Otoczką całej tej historii jest właśnie polityka i wielkie nazwiska, które się tutaj przewijają.

Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL

Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL

Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL

Barry Seal: Król przemytu [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

Barry Seal: Król przemytu jest pewnego rodzaju świetnym uzupełnieniem serialu Narcos. Wątek ledwo poruszony w serialu, został tutaj tak rozbudowany przez producentów, że na prawdę należą im się ogromne brawa. Scenarzysta Gary Spinelli wyciągnął z niego tak wiele, że cały seans trzyma widza w napięciu, aż do napisów końcowych. Na ekranie jest pełno akcji i z całą pewnością nie ma miejsca na nudę, czy jakieś tam rozterki. Wszystko zostało tak zrobione, że oglądając początek filmu mamy wrażenie, że życie głównego bohatera dobiega już końca, a film jest pewnego rodzaju spowiedzią. To genialny zabieg, bo właśnie dzięki niemu można było zrezygnować z długiego i nudnego wprowadzenia. Film rozpoczyna się od momentu współpracy Barr’ego z CIA.

Od dawien dawna nie widzieliśmy Toma Cruisea w filmie, gdzie mógłby on dać pokaz swoich umiejętności aktorskich. Wszystko ostatnio ograniczało się do akrobacji i ucieczki z efektownie wybuchających i walących się budynków. Tym razem Cruise musi wcielić się w gościa, który na prawdę nie ma szczęścia i za każdym razem musi wpakować się w jakieś kłopoty. Władze kraju przymykają oko na jego podróże USA-Kolumbia-USA, a w zamian dostarcza im świeżo zrobione zdjęcia komunistycznych baz wojskowych, które pomogłyby Ameryce w zimnej wojnie. Nikt nie dostrzega również, że Barry wszedł w posiadanie tak wielkiej gotówki, że nie ma gdzie jej ukryć. Ten film jest stuprocentowanym odkupieniem za rolą Cruisea w Mumii, która była tak beznadziejna, że nawet szkoda o niej wspominać.

Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL, Barry Seal: Król przemytu napisy pl, Barry Seal: Król przemytu cda, Barry Seal: Król przemytu chomikuj, Barry Seal: Król przemytu torrent, Barry Seal: Król przemytu zalukaj, Barry Seal: Król przemytu cały film, Barry Seal: Król przemytu online, Barry Seal: Król przemytu gdzie oglądać, Barry Seal: Król przemytu pobierz, Barry Seal: Król przemytu za darmo, Barry Seal: Król przemytu bez limitu.

3 odpowiedzi do Barry Seal: Król przemytu (2017) Lektor PL

  • Antek  :

    Super film, polecam

  • Danielek  :

    Działa. Dzięki za wstawkę 🙂

  • Paulina  :

    Bardzo dobra wersja

Zostaw odpowiedź