Baby Driver (2017) Lektor PL

Baby Driver (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Baby Driver

Czas trwania: 113 minut

Gatunek: Akcja, Komedia

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania

Data premiery w Polsce: 7 lipca 2017

Opis filmu

Pewien młody i utalentowany kierowca imieniem Baby (Ansel Elgort) jest prowadzony przez życię dzięki muzyce. Zarabia on na chleb braniem udziału w napadach. To dzięki niej jest najlepszy w tym, co robi. Pewnego razu poznaję dziewczynę o imieniu Debora (Lily James), dla której postanawia porzucić dotychczasowe życie i przestępczą działalność i rozpocząć normalne życie. Zmuszony przez szefa mafii, dla którego pracuje Doc (Kevin Spacey) do skoku, który wydaje się być skazany na porażkę, a stawka jest wielka, bo Baby może stracić wszystko, co dla niego najważniejsze.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Baby Driver (2017) Lektor PL

Play
0:00:00
1:53:19

Player 2

Play
0:00:00
1:53:19

Recenzja

Fabuła filmu Baby Driver w dużej mierze kręci się w okół muzyki i nie wiele filmów może pochwalić się tak znakomicie zgraną ściezką dźwiękową z narracją. Wykorzystane utwory z całą pewnością napędzają akcję filmu, która potęguje emocje. Z całą pewnością wielka podwyżka należy się człowiekowi, który jest odpowiedzialny ze soundtrack – Steven Price. Na oklaski zasługuje również główny bohater, w którego wcielił się Ansel Elgort. Wielu uważa, że jest to najlepsza rola w dorobku tej młodej wschodzącej gwiazdy kina. Także Kevin Spacey doskonale wpisał się po raz kolejny jako czarny charakter. Mimo relacji jakie łączą go z młodym kierowcą, staje się on jego w pewnym sensie mentorem, który go prowadzi.

Edgar Wright jako reżyser i scenarzysta również stanął na wysokości zadania. W filmie zobaczymy doskonałą równowagę między akcją, humorem, romansem i dramatem. Szczególnie ciekawie zostały zrealizowane sceny pościgowe, w których Baby bierze udział i może dać pokaz swoich umiejętności za kierownicą. Wątek romansu pomiędzy Baby, a Deborah został doskonale wkomponowany w całą fabułę. Dzięki temu nie jest on postrzegany jako jakiś poboczny i wadzący wątek, ale jako pasujący element całej historii.

Z całą pewnością możemy gorąco polecić Baby Driver i zapewnić, że jest to jeden z filmów, który zasługuje na miano jednej z najlepszych produkcji w tym roku. Jest to bardzo zgrabne połączenie wielu gatunków filmowych, gdzie doświadczamy genialnego aktorstwa i słuchamy świetnie wpasowanej ścieżki dźwiękowej.

Baby Driver (2017) Lektor PL, Baby Driver 2017 online pl, Baby Driver bez limitu, Baby Driver cały film, Baby Driver cda, Baby Driver chomikuj, Baby Driver gdzie oglądać, Baby Driver napisy pl, Baby Driver oglądaj online, Baby Driver online, Baby Driver premiera, Baby Driver torrent, Baby Driver za darmo, Baby Driver zalukaj.

Zostaw odpowiedź