Babskie wakacje - 2017 - Lektor PL

Babskie wakacje – 2017 – Lektor PL

Oryginalny tytuł: Snatched

Czas trwania: 90 minut

Gatunek: Komedia

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Amy (Emily Middleton) w jakichś sposób udało się przekonać swoją niezwykle ostrożną matkę (Linda Middleton), żeby wybrały się na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu kobiety zostają powrane przez dopiero, co poznanego mężczyznę i wywiezione do dżungli. Tylko od nich i od więzi jakie je łączą, zależy to, czy uda im się uciec i wrócić do domu całe i zdrowe.

Babskie wakacje – 2017 – Lektor PL

Play
0:00:00
1:30:34

Player 2

Play
0:00:00
1:30:34

Babskie wakacje - 2017 - Lektor PL

Recenzja

„Babskie wakacje” są tak przewidywalne i schematyczne że aż strach pomyśleć, w którą stronę poszedł reżyser Jonathan Levine. No bo powiedzcie sami ile razy można oglądać podróż dwóch zupełnie innych osób, których łączy późniejszy zbieg wydarzeń? Film nie serwuje nam zupełnie niczego nowego. Pełno w nim tandetnego humoru, wulgaryzmów i innych badziewnych rzeczy, o których tak na prawdę nie warto wspominać (zobaczycie sami).

Nie warto wspominać nawet o obsadzie aktorskiej. Amy wciela się kolejny raz w głupawą blondkę, która nadal chciałaby wieść beztroskie życie takie jak na studiach. Widać po prostu gołym okiem, że autorka uważa, że im więcej wulgaryzmów, tym lepiej i widzowie będą głośniej się śmiać podczas seansu. Niestety, ale jest to błędne założenie i wychodzi zupełnie na odwrót.

Jedynym plusem tego filmu są chyba jego zdjęcia, za które odpowiedzialny jest Florian Ballhaus. Za pomocą magicznej różdżki zmienił on hawajskie wyspy w Ekwador i Koumbię. Nawet przyjemnie patrzy się na te zielone dźungle, które muszą pokonać nasze główne bohaterki. Jeśli szukacie lekkiej i przyjemnej komedii na upalne wieczory, to odpuście sobie ten film. Straconego czasu niestety nikt wam nie odda, a wielu widzów po prostu chciałoby zapomnieć, że widziało ten komediopodobny twór.

Babskie wakacje – 2017 – Lektor PL, Babskie wakacje napisy pl, Babskie wakacje cda, Babskie wakacje chomikuj, Babskie wakacje torrent, Babskie wakacje zalukaj, Babskie wakacje kinomaniak, Babskie wakacje cały film, Babskie wakacje online, Babskie wakacje gdzie oglądać, Babskie wakacje bez limitu, Babskie wakacje bez rejestracji, Babskie wakacje za darmo, Babskie wakacje download, Babskie wakacje pobierz.

Zostaw odpowiedź