Auta 3 (2017) Dubbing PL

Auta 3 (2017) Dubbing PL

Opis filmu

Legendarny Zygzak McQueen zostaje wygryziony przez ultraszybkie i nowoczesne auta. Jedyną szansą powrotu na właściwy tor, jest pewna młoda mechaniczka Cruz Ramirez, która wymyśliła już pewien plan. Droga do powrotu na szczyt będzie długa, kręta i wyboista, ale zdobywca Złotego Tłoka, z pewnością nie podda się tak szybko. Co zamierza zrobić? O tym przekonamy się już w niedalekiej przyszłości.

Nasze filmy oglądnęło już ponad 100 tysięcy widzów! Oglądnij film i odpowiedz na krótkie pytanie:

Czy jakość filmu była zadowalająca?

102693 osób głosowało na Tak

381 osób głosowało na Nie

Auta 3 (2017) Dubbing PL

Play
0:00:00
1:49:14

Player 2

Play
0:00:00
1:49:14

Recenzja

Pixar jest wyjątkowym studiem, które potrafi stworzyć coś na prawdę fantastycznego na bardzo wysokim poziomie. Nie mają oni jednak szczęścia do tworzenia kolejnych części. Można by tutaj przytoczyć przykład Aut 2 czy choćby nawet Toy Story 2. Chyba większość osób szczerze przyzna, że nie zachwycały one tak bardzo jak pierwowzory. Brakowało im tego czegoś. Konkretnie to tej magii, która trzymała widza jeszcze na długo po oglądnięciu seansu. Błąd ten udało się naprawić przy trzeciej odsłonie popularniej serii Auta. Producenci tym razem wracają do korzeni i finalnie otrzymujemy obraz, który ukazuje przemijanie, a nie zadufaną w sobie gwiazdę. Nie zależnie od tego czy tego chcemy czy nie, a za rogiem czai się o wiele młodsza konkurencja nowej generacji, która tylko czeka na swoje pięć minut. Widz zobaczy walkę głównego bohatera i jego zacięcie, że jest w stanie trenować kilka razy ciężej, żeby udowodnić, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Jeśli chodzi o dubbing, to Disney stanął na prawdę na samym szczycie. Głosy zostały dobrane na prawdę genialnie, a tłumaczenie dialogów, rozbawi nie jednokrotnie nawet starżego widza do łez. Zygzakowi swojego głosu użyczył Piotr Adamczyk, Luigiemu, Artur Barciś. Usłyszymy również głosy: Wojciecha Malajkata, Piotra Gąsowskiego, Włodzimierza Zientarskiego, Rafała Sonika, Jarosława Kuźniara czy Jerzego Kryszaka. Auta 3 są na prawdę wciąż genialną produkcją, która w sposób wcale nie głupi, porusza problemy życia codziennego. Na filmie zobaczymy sceny, które mogą wzruszyć, a kolejnym razem już doprowadzić nas do łez ze śmiechu. Czego więcej można oczekiwać od filmu dla najmłodszych widzów? Gorąco polecamy.

Zostaw odpowiedź