Assassin's Creed - 2016 - Lektor PL

Assassin’s Creed – 2016 – Lektor PL

Oryginalny tytuł: Assassin’s Creed

Czas trwania: 109 minut

Gatunek: Przygodowy

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone, Wielka Brytanie, Francja

Opis filmu

Jest to ekranizacja serii gry komputerowej, która bije wszelkie rekordy popularności na całym świecie. Dzięki technice umożliwiającej przeżywanie wspomnień zapisanych w genach, Callum Lynch (Michael Fassbender) przeżywa jeszcze raz to, co przeżył jego przodek w czasie wielkiej inkwizycji. Zupełnie przypadkowo odkrywa, że jest potomkiem stowarzyszenia Asasynów, co da mu możliwość stawić czoła okrutnym Templariuszem we współczesnym świecie.

Assassin’s Creed – 2016 – Lektor PL

Play
0:00:00
1:48:37

Player 2

Play
0:00:00
1:48:37

Assassin's Creed - 2016 - Lektor PL

Recenzja

Przeniesienie na ekrany kin tej uwielbianej na całym świecie gry, nie było wcale takie proste. Podstawowym jej problemem jest niezrozumiała fabuła. Jej zrozumienie może nie być możliwe nawet dla fanów gry. Reżyser starał się przekazać ją w prosty i zrozumiały sposób, ale niestety efekt jest całkiem odwrotny. Widz oglądając „Assassin’s Creed” może odnieść wrażenie, że ogląda zlepek przynajmniej dwóch filmów.

Jeśli chodzi o obsadę aktorską, to jest ona jego najsilniejszym elementem. Justin Kurzel zgromadził takie gwiazdy jak: Michael Fassbender, Jeremy Irons, Marion Cotillard, Brendan Gleeson czy Charlotte Rampling. Niestety, ale nawet tak gwiazdorska obsada nie była w stanie zamaskować i zrekompensować widzom tak dramatycznego scenariusza, którego tak na prawdę praktycznie nie ma.

Jestem niemal pewien, że nie doczekamy się kolejnej części przygód Aguilara i reszty jego towarzyszy. Jest spora szansa, że fani gry wyjdą z kina z leciutkiem uśmiechem na twarzy. Pozostała część widowni raczej uzna ten czas i pieniądze za zmarnowane.

Assassin’s Creed – 2016 – Lektor PL, Assassin’s Creed napisy pl, Assassin’s Creed cda, Assassin’s Creed chomikuj, Assassin’s Creed torrent, Assassin’s Creed zalukaj, Assassin’s Creed kinomaniak, Assassin’s Creed cały film, Assassin’s Creed online, Assassin’s Creed gdzie oglądać, Assassin’s Creed bez limitu, Assassin’s Creed bez rejestracji, Assassin’s Creed za darmo.

Zostaw odpowiedź