American Assassin (2017) Lektor PL

American Assassin (2017) Lektor PL

Oryginalny tytuł: American Assassin

Czas trwania: 119 minut

Gatunek: Thriller, Akcja

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone

Opis filmu

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił swoją ukochaną w zamachu terrorystycznym. Od tej pory jego jedynym celem życiowym stanie się zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tak zmotywowany człowiek, to prawdziwy skarb dla służb specjalnych. Hurley postanawia uczynić z niego maszynę idealną do zabijania. Przed zakończeniem szkolenia grupa terrorystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego, a jednym z nich okazuje się być były uczeń oficera. Z kimś takim może zmierzyć się jedynie zabójca idealny – Mitch Rapp.

American Assassin (2017) Lektor PL

American Assassin (2017) Lektor PL

American Assassin (2017) Lektor PL

American Assassin [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE, RECENZJA]

„American Assassin (2017)” wg. producentów miał być świetnym trillerem z wieloma elementami akcji. Z tym, że akcji jest tam bardzo dużo, to się zgodzę, ale nic poza tym. Nie znajdziemy w nim nic innego jak strzelanie, pościgi i ciągłe wybuchy. Akcje rozgrywa się w wielu krajach Europy, a na tej mapie znalazła się nawet Warszawa, gdzie podobno można kupić na straganie nawet pluton. Wszystko komplikuje się w momencie, gdy wkracza policja i nakazuje przestawić samochodu z powodu wizyty… kardynała! Ogromnym plusem jest fakt, że zatrudniono tutaj ludzi, którzy mówili płynnie po polsku.

Sam początek jest bardzo interesujący, bo zapowiada, że będzie to film o zemście. Po kilkunastu minutach okazuje się jednak, że amerykański rząd wszedł w posiadanie nowego nabytku, który będzie ścigał i zabijał terrorystów. Ogólnie rzecz biorąc, sam scenariusz ma w sobie tak wiele luk i niejasności, że najlepiej wyłączyć szare komórki jeszcze przed rozpoczęciem samego seansu.

„American Assassin” jest produkcją bardzo przeciętną ze świetną obsadą aktorską i ze zmarnowanym ogromnym potencjałem i zakończeniem, które również jest całkiem bezsensowne. Film warto oglądnąć jednak ze względu na genialnego Michaela Keatona, który swoją rolą kradnie show tym młodym wilkom. Z pewnością udowodnił on, że potrafi odnaleźć się nawet w bardzo przeciętnej produkcji i wznieść ją na wyżyny.

Tagi: American Assassin (2017) Lektor PL, American Assassin bez limitu, American Assassin cały film, American Assassin cda, American Assassin chomikuj, American Assassin film online pl, American Assassin gdzie oglądać, American Assassin napisy pl, American Assassin online, American Assassin pobierz, American Assassin recenzja, American Assassin torrent, American Assassin za darmo, American Assassin zalukaj.

3 odpowiedzi do American Assassin (2017) Lektor PL

  • Maniek  :

    Dobry film, polecam wszystkim!

  • Paweł  :

    Dzięki za wrzutkę

  • Daniel  :

    W końcu jakaś działająca wersja 🙂

Zostaw odpowiedź