Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

Oryginalny tytuł: Raid dingue

Czas trwania: 105 minut

Gatunek: Akcja, Komedia

Kraj produkcji: Francja, Belgia

Opis filmu

Główną rolę odgrywa tutaj dowódca elitarnej jednostki RAID, który od czasu swojego miłosnego niepowodzenia, stał się wielkim przeciwnikiem płci przeciwnej. Fala nieszczęść nie opuszcza go ani w pracy ani w domu. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, które będzie polegało na przygotowaniu do egzaminu pewnej niezdarnej policjantki. Niestety nie pozbędzie się jej tak szybko, bo kobieta jest ukochaną córeczką Ministra Spraw Wewnętrznych.

Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

Agentka specjalnej troski [CDA, LEKTOR PL, GDZIE OGLĄDAĆ, CAŁY FILM, ONLINE]

Recenzja

Fabuła „Agentka specjalnej troski” kręci się wokół policjantki, która pragnie zostać agentką służb specjalnych. Miało to stanowić subtelny wstęp do komedii. Można odnieść wrażenie, że reżyser chciał zrobić z niej inspektora Clouseau (głupkowatego i niezbyt rozgarniętego). Niestety, ale wypadło to bardzo słabo i przekroczone zostały pewne granice smaku. Ani zachowanie ani dialogi bohaterki, wcale nie bawią, a zażenowują wręcz. Takich momentów jest w filmie na prawdę za dużo.

Śmiesznie robi się w sytuacjach, gdy zachowanie głównej bohaterki jest na prawdę głupkowate i bardzo wiarygodne. Sam początek filmu jednak jest nijaki. Dopiero później robi się zabawnie w momencie, gdy kobieta trafia na szkolenie jednostki RAID. Czy polecilibyśmy ten film? Na prawdę ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Z całą pewnością nie jest to równa i typowa komedia, a w pewnym sensie skakanie ze skrajności w skrajność. Na samym początku bohaterka irytuje, potem jest bardziej stonowana i na pewno bardziej zabawna. Film ogląda się przyjemnie, ale nie można powiedzieć, że w 100% było warto.

Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL, Agentka specjalnej troski napisy pl, Agentka specjalnej troski cda, Agentka specjalnej troski chomikuj, Agentka specjalnej troski torrent, Agentka specjalnej troski zalukaj, Agentka specjalnej troski kinomaniak, Agentka specjalnej troski cały film, Agentka specjalnej troski online, Agentka specjalnej troski gdzie oglądać, Agentka specjalnej troski bez limitu, Agentka specjalnej troski pobierz, Agentka specjalnej troski za darmo, Agentka specjalnej troski 2016 online pl.

4 odpowiedzi do Agentka specjalnej troski (2016) Lektor PL

 • Dorotka  :

  Fajna komedia

 • Romek  :

  Dobrze że dodaliście ten film 🙂

 • Maniek  :

  W końcu cały działający film!

 • Werka92  :

  Czekam na drugą część :*

Zostaw odpowiedź